Kontakt

Napisz do nas

Szkoła języków obcych

Szukając szkoły języków obcych w Szczecinie z pewnością spotykają się Państwo z dylematem, którą wybrać. My jesteśmy po sąsiedzku! Znajdujemy się na Prawobrzeżu w samym sercu osiedla Słonecznego. Jeżeli nauka języka obcego ma być przyjemnością to trafili Państwo w idealne miejsce. Nasi lektorzy dokładają wszelkich starań aby zajęcia zawsze były zróżnicowane i ciekawe.

Dlaczego szkoła językowa EMI?

1BO JESTEŚMY PO SĄSIEDZKU

Nasz lokal umiejscowiony jest na ul. Jasnej 15 l. 16 i 19 (Ryneczek Słoneczne) czyli jesteśmy w bliskim otoczeniu większości naszych słuchaczy. Uczniowie pobliskich szkół nie muszą nawet przechodzić przez ulicę aby do nas trafić.

2BO STAWIAMY NA JAKOŚĆ NIE NA ILOŚĆ

Dzięki temu, że nasza szkoła języków obcych nie jest sieciówką zapewniamy indywidualne podejście do każdego ucznia. Nie rozdrabniając się na wiele fili jesteśmy w stanie zapoznać się z każdym z naszych słuchaczy, dokładnie wysłuchując jego wymagań. Przyjazna atmosfera sprzyja również motywowaniu zarówno tych młodszych jak i starszych uczniów do systematycznej pracy. Dodatkowo pozostajemy w stałym kontakcie z rodzicami naszych podopiecznych by na bieżąco informować ich o postępach dzieci.

3BO NASI LEKTORZY…

… mają odpowiednie wykształcenie kierunkowe do nauczania języka obcego i nieustannie podnoszą swoje kwalifikacje na szkoleniach oraz studiach podyplomowych. Jednak przede wszystkim to sympatyczne i cierpliwe osoby potrafiące przekazać wiedzę zarówno dzieciom jak i starszym słuchaczom.

4BO U NAS NIE JEST NUDNO

W naszej szkole języków obcych staramy się w różnorodny sposób urozmaicić naszym uczniom naukę. W związku z czym, w trakcie zajęć nie zabraknie ćwiczeń na tablicach interaktywnych, ciekawych historii czy  gier. Wierzymy, że każdy sposób jest dobry do poszerzenia wiedzy, a najważniejsze to zaciekawić słuchacza.

5BO NIE MA NIC NA SKRÓTY

Poświęcamy wiele czasu i uwagi na staranne dobranie grupy każdemu z naszych uczniów według wieku oraz znajomości języka. Następnie skrupulatnie przygotowujemy zajęcia, tak aby maksymalnie wykorzystać każdą minutę. Wymagamy dużo od kursantów, ale jeszcze więcej od siebie!